loader

HAKKIMIZDA

 

Mavi yeşil danışmanlık 2013 yılında kurulmuş Tehlikeli Madde Çevre ve Kimyasal Yönetim Danışmanlığı  alanında hizmet veren bir kurumdur.

 

MAVİ YEŞİL DANIŞMANLIK 2013 yılında kurulmuş özellikle kalite, çevre ve iş sağlığı güvenliği konularında sürekli gelişimi ilke edinen firmaların iş ortaklığını misyon edinmiş bir yönetim danışmanlık firmasıdır.
 
MAVİ YEŞİL ADR DANIŞMANLIĞI 2015 yılında faaliyet geçmiş olup amacımız danışmanlık ve eğitim hizmeti alma ihtiyacı duyan firmalara hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sağlayarak destek güç oluşturmaktır.
 
MAVİ YEŞİL DANIŞMANLIK gelişen dünya ülkelerinin tüketici beklentileri arasında yer alan, çalışanına ve yaşadığı doğaya önem veren, sağlıklı ve güvenli yaşamayı benimseyen firmalar oluşturmaktadır. Merkezimiz firmanıza katmış olduğu bu vizyon ile yasal mevzuata hakim , iş sağlığı ve güvenliğini sağlayarak verdiği eğitimler ile günümüz rekabet koşullarında en iyi yerde yer almanızı sağlamaktadır.
 
HAKKIMIZDA - Mavi Yeşil Danışmanlık | TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Tehlikeli Madde Danışmanlığı, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı İş İlanları
TMGD Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı, Tehlikeli Madde Danışmanlığı, Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı İş İlanları
biz kimiz ?